Int no. #223696
Koopkans
Karmann Distance Wide
Deze veiling is verlopen (di 12-05-2026, 15:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Karmann |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Distance Wide |
| Model | Distance Wide |
| Eerste registratie | 03/1995 |
| Kilometerstand | 230.000 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 75 kW (102 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2383 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.670 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Heilbronn
Postcode: 74076
Afstand:
... km
Int no. #223696
Koopkans
Karmann Distance Wide
Deze veiling is verlopen (di 12-05-2026, 15:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.