Int no. #218292
Actief
Karmann Duncan 545
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:38)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Karmann |
| Categorie | Van |
| Serie | Duncan |
| Model | 545 |
| Eerste registratie | 11/2024 |
| Kilometerstand | 17.200 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1995 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.333 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Knik in pop-up dak
Schade
Locatie
Duitsland, Nakenstorf
Postcode: 23992
Afstand:
... km
Int no. #218292
Actief
Karmann Duncan 545
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:38)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.