Int no. #172822
Actief
Directe aankoop mogelijk
Karmann LT 28
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Karmann |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Andere serie |
| Model | LT 28 |
| Eerste registratie | 06/1986 |
| Kilometerstand | 206.000 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 57 kW (77 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2370 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 5.100 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Koelkast werkt niet op gas
Locatie
Duitsland, Kranenburg
Postcode: 47559
Afstand:
... km
Int no. #172822
Actief
Directe aankoop mogelijk
Karmann LT 28
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 09:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.