Int no. #207078
Koopkans
Karmann Ontario 700
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Karmann |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Ontario |
| Model | 700 |
| Eerste registratie | 07/2010 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 115 kW (156 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.064 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Westerkappeln
Postcode: 49492
Afstand:
... km
Int no. #207078
Koopkans
Karmann Ontario 700
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.