Int no. #223286
In onderhandeling
Knaus 600 MG
Einde veiling: do 14-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Andere serie |
| Model | 600 MG |
| Eerste registratie | 04/2015 |
| Kilometerstand | 67.280 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.400 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Sindelfingen
Postcode: 71069
Afstand:
... km
Int no. #223286
In onderhandeling
Knaus 600 MG
Einde veiling: do 14-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.