Int no. #216235
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:58)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | BoxStar 600 |
| Model | Street Schlafdach |
| Eerste registratie | 05/2021 |
| Kilometerstand | 62.070 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.998 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Er zitten twee deuken in het achterste gedeelte van de rechterkant van het voertuig zonder lakschade. Deze werden veroorzaakt door contact met een tak tijdens het voorbijrijden. Verder vertoont de auto gebruikssporen die in overeenstemming zijn met zijn leeftijd en kilometerstand.
Schade
Locatie
Duitsland, Schenefeld
Postcode: 25560
Afstand:
... km
Int no. #216235
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:58)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.