Int no. #223686
Koopkans
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Deze veiling is verlopen (di 12-05-2026, 15:22)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | BoxStar 600 |
| Model | Street Schlafdach |
| Eerste registratie | 05/2021 |
| Kilometerstand | 59.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.250 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
3 kleine deukjes aan de bestuurderszijde (boven hoofdhoogte, links van de serviceklep en rechts daarvan -> de laatste twee nauwelijks herkenbaar door folie)
Lichte gebruikssporen binnen en buiten
Schade
Locatie
Duitsland, Hatten
Postcode: 26209
Afstand:
... km
Int no. #223686
Koopkans
Knaus BoxStar 600 Street Schlafdach
Deze veiling is verlopen (di 12-05-2026, 15:22)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.