Int no. #217294
Koopkans
Knaus BoxStar 600 Street XL
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 15:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | BoxStar 600 |
| Model | Street XL |
| Eerste registratie | 03/2024 |
| Kilometerstand | 2.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.998 mm |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio |
| Stoelverwarming |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Selmsdorf
Postcode: 23923
Afstand:
... km
Int no. #217294
Koopkans
Knaus BoxStar 600 Street XL
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 15:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.