Int no. #207208
Actief
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 14:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Andere serie |
| Model | FFB Tabbert 580 LS |
| Eerste registratie | 08/1997 |
| Kilometerstand | 160.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.020 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
- Eén oliekeerring moet vervangen worden
- De bumperafdekking (achterste buitenste compartiment) heeft een gat en is afgeplakt. Beperkt de functie niet
Locatie
Duitsland, Otzberg
Postcode: 64853
Afstand:
... km
Int no. #207208
Actief
Knaus FFB Tabbert 580 LS
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 14:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.