Int no. #208110
Actief
Knaus Live I 700 MEG
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Integraal |
| Serie | Live I |
| Model | 700 MEG |
| Eerste registratie | 08/2025 |
| Kilometerstand | 12.900 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 132 kW (179 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.400 kg |
| Lengte in mm | 6.900 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Leutkirch im Allgäu
Postcode: 88299
Afstand:
... km
Int no. #208110
Actief
Knaus Live I 700 MEG
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.