Int no. #219090
Koopkans
Knaus S-Liner 650 LG
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 13:35)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Integraal |
| Serie | S-Liner |
| Model | 650 LG |
| Eerste registratie | 09/2006 |
| Kilometerstand | 118.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 107 kW (145 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.950 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Manching
Postcode: 85077
Afstand:
... km
Int no. #219090
Koopkans
Knaus S-Liner 650 LG
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 13:35)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.