Int no. #85826
In onderhandeling
Knaus S-Liner 700 LEG
Einde veiling: ma 27-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Integraal |
| Serie | S-Liner |
| Model | 700 LEG |
| Eerste registratie | 06/2004 |
| Kilometerstand | 80.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 6.940 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem | |
| Bekleding | Stof |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Rechtsvoor en linksachter lichte krassen
Locatie
Duitsland, Issum
Postcode: 47661
Afstand:
... km
Int no. #85826
In onderhandeling
Knaus S-Liner 700 LEG
Einde veiling: ma 27-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.