Int no. #35407
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Sky Ti 650 MEG Platinum Edition
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 12:41)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Sky Ti 650 MEG Platinum Edition |
| Eerste registratie | 03/2020 |
| Kilometerstand | 86.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.975 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Decoratiefolie los aan de buitenrand,
PVC-randlijst eindstuk rechter garagedeur beschadigd. Geen functioneel defect, niet relevant voor dichtheid.
Eén lamelstuk op het verwarmingsluchtrooster in de dinetteplint beschadigd. Geen functiebeperking.
Kleine drukplekken in de zijwand veroorzaakt door de sleutel in het garagedeurslot. Lak en structuur niet beschadigd, visueel defect.
2 lakbeschadigingen aan garagedeur en passagiersdeur. Geen deuken!
Klein krasje op de voorbumper
Schade
Locatie
Duitsland, Lübeck
Postcode: 23554
Afstand:
... km
Int no. #35407
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Sky Ti 650 MEG Platinum Edition
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 12:41)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.