Int no. #224764
Koopkans
Knaus Sky Traveller 650 DG SL
Deze veiling is verlopen (ma 18-05-2026, 10:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Sky Traveller |
| Model | 650 DG SL |
| Eerste registratie | 05/2017 |
| Kilometerstand | 98.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lichtsensor | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Tekenen van gebruik
Locatie
Duitsland, Kandern
Postcode: 79400
Afstand:
... km
Int no. #224764
Koopkans
Knaus Sky Traveller 650 DG SL
Deze veiling is verlopen (ma 18-05-2026, 10:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.