Int no. #228208
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Sport TI 600
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:55)
Beschikbaarheid: 01. August 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Sport TI |
| Model | 600 |
| Eerste registratie | 06/2006 |
| Kilometerstand | 175.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 84 kW (114 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2464 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 8-KBX-67 |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, Elsloo
Postcode: 6181 PB
Afstand:
... km
Int no. #228208
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Sport TI 600
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:55)
Beschikbaarheid: 01. August 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.