Int no. #201898
Actief
Knaus Sport Traveller 505D
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:29)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Sport Traveller |
| Model | 505D |
| Eerste registratie | 07/2006 |
| Kilometerstand | 132.300 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 81 kW (110 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2286 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
(Onbekende) schade aan de alkoof linksvoor gerepareerd door de vorige eigenaar in een gespecialiseerde werkplaats
Normale ouderdomssporen (krassen op luifel en zijgedeelte rechtsboven)
Panelen op zijdeur / toegangsdeur naar woongedeelte gerepareerd
Schade
Locatie
Duitsland, Altusried
Postcode: 87452
Afstand:
... km
Int no. #201898
Actief
Knaus Sport Traveller 505D
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:29)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.