Int no. #223817
Reservering
Knaus Sun TI
Einde veiling: ma 11-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: 15. Juli 2026
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Sun TI |
| Model | Sun TI |
| Eerste registratie | 06/2009 |
| Kilometerstand | 105.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.076 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De douche was afgedicht na waterschade . Kan weer geopend worden.
Achteruitrijcamera defect.
Locatie
Duitsland, Freiburg im Breisgau
Postcode: 79110
Afstand:
... km
Int no. #223817
Reservering
Knaus Sun TI
Einde veiling: ma 11-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: 15. Juli 2026
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.