Int no. #223379
Actief
Knaus Sun TI 600 UF
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 09:49)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Sun TI |
| Model | 600 UF |
| Eerste registratie | 05/2007 |
| Kilometerstand | 9.608 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 88 kW (120 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2464 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.330 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lichte schade aan achterlichtbehuizing (links), klein deukje rechts.
Locatie
Duitsland, Neuwied
Postcode: 56567
Afstand:
... km
Int no. #223379
Actief
Knaus Sun TI 600 UF
Bezig met laden ...
(wo 20-05-2026, 09:49)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.