Int no. #224651
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Sun TI 650
Bezig met laden ...
(do 28-05-2026, 10:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Sun TI |
| Model | 650 |
| Eerste registratie | 06/2006 |
| Kilometerstand | 110.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 100 kW (136 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.862 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Beide achterste hoekdelen beschadigd.
Deuk/krassen aan de rechterkant van het voertuig
Lichte roestovergang voertuig/carrosserie
Zie Xotos
Schade
Locatie
Duitsland, Berlin
Postcode: 12621
Afstand:
... km
Int no. #224651
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Sun TI 650
Bezig met laden ...
(do 28-05-2026, 10:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.