Int no. #209050
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Sun Traveller
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 15:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Sun Traveller |
| Model | Sun Traveller |
| Eerste registratie | 04/2001 |
| Kilometerstand | 113.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.680 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Vliegenhordeur: net defect, luifel: klein scheurtje (werd provisorisch opgelapt), rubberen afdichting in het dakraam moet worden vervangen, gaspit op het kooktoestel werkt - maar niet meer volledig (kleine vlam op sommige plaatsen)
Locatie
Duitsland, Dinkelscherben
Postcode: 86424
Afstand:
... km
Int no. #209050
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Sun Traveller
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 15:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.