Int no. #225131
Actief
Knaus Sun Traveller
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Sun Traveller |
| Model | Sun Traveller |
| Eerste registratie | 03/2002 |
| Kilometerstand | 215.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 88bvjt |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.009 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Apple CarPlay, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
normale gebruikerssporen, maar met links en rechts een scheur en een deukje maar niets wat heel noemenswaardig is. er zit een plek aan de binnenzijde van het luik waar de gasfles zich bevind waarvan het binnenpaneel wat rot is.
Locatie
Nederland, Waalre
Postcode: 5582BP
Afstand:
... km
Int no. #225131
Actief
Knaus Sun Traveller
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.