Int no. #231675
Actief
Knaus Sun Traveller
Bezig met laden ...
(za 30-05-2026, 10:07)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Sun Traveller |
| Model | Onbekend |
| Eerste registratie | 05/2006 |
| Kilometerstand | 125.000 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 100 kW (136 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2953 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.850 kg |
| Lengte in mm | 7.100 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Tekenen van gebruik
Locatie
Duitsland, Rethwisch Gem. Börgerende-Rethwisch, Rethwisch
Postcode: 18211
Afstand:
... km
Int no. #231675
Actief
Knaus Sun Traveller
Bezig met laden ...
(za 30-05-2026, 10:07)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.