Int no. #227716
Actief
Knaus Sun Traveller 575
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Sun Traveller |
| Model | 575 |
| Eerste registratie | 03/1998 |
| Kilometerstand | 90.488 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.400 kg |
| Lengte in mm | 5.770 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Ruiten gedeeltelijk bekrast en kleine scheurtjes, gescheurde randen op de zitbank, klein beschadigd gedeelte op de deur naar het opbergvak achter, zijbekleding rechts gereviseerd, kleine deukjes in de alkoof, voorbumper ontbreekt (verf),
bekleding/achterbumper kleine scheurtjes,
Portiervergrendeling passagier defect
Schade
Locatie
Duitsland, Königshain-Wiederau
Postcode: 09306
Afstand:
... km
Int no. #227716
Actief
Knaus Sun Traveller 575
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.