Int no. #219849
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Tourer Van |
| Model | 500 MQ Vansation |
| Eerste registratie | 05/2023 |
| Kilometerstand | 26.500 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1968 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.200 kg |
| Lengte in mm | 5.890 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Apple CarPlay |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De waterpomp in het woongedeelte werkt momenteel niet.
De hor in de deur van de opbouw moet worden vervangen.
Locatie
Duitsland, Nidderau
Postcode: 61130
Afstand:
... km
Int no. #219849
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Bezig met laden ...
(za 02-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.