Int no. #224829
Actief
Knaus Traveller
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Traveller |
| Model | Traveller |
| Eerste registratie | 06/1996 |
| Kilometerstand | 150.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 60 kW (82 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1929 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.200 kg |
| Lengte in mm | 5.270 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
We zijn ons hiervan bewust:
Lichaam accu kapot
1 raam in de alkoof gelijmd
Diverse kleine roestplekjes
Fietsdrager moet vervangen worden
Locatie
Duitsland, Köln
Postcode: 51145
Afstand:
... km
Int no. #224829
Actief
Knaus Traveller
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.