Int no. #227052
Koopkans
Knaus Traveller
Deze veiling is verlopen (do 21-05-2026, 15:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Traveller |
| Model | Traveller |
| Eerste registratie | 07/1996 |
| Kilometerstand | 255.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.090 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Bluetooth, Aanraakscherm |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Ouderdomssporen aan de buitenkant, licht vochtig met olie,
Locatie
Duitsland, Sassnitz
Postcode: 18546
Afstand:
... km
Int no. #227052
Koopkans
Knaus Traveller
Deze veiling is verlopen (do 21-05-2026, 15:40)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.