Int no. #178410
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Van TI 640 MEG
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 10:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Van TI |
| Model | 640 MEG |
| Eerste registratie | 11/2022 |
| Kilometerstand | 28.100 km |
| Chassis | MAN |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1968 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 6.890 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
2 kleine deukjes in de lengterichting van de garagedeur aan passagierszijde
Schade
Locatie
Duitsland, Spiesen-Elversberg
Postcode: 66583
Afstand:
... km
Int no. #178410
Actief
Directe aankoop mogelijk
Knaus Van TI 640 MEG
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 10:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.