Int no. #218080
Koopkans
Knaus Van TI Plus 700 LF
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 13:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Knaus |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Van TI Plus |
| Model | 700 LF |
| Eerste registratie | 06/2023 |
| Kilometerstand | 5.800 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 130 kW (177 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1968 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.450 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Buchholz in der Nordheide
Postcode: 21244
Afstand:
... km
Int no. #218080
Koopkans
Knaus Van TI Plus 700 LF
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 13:12)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.