Int no. #217964
Actief
La Strada Avanti L
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | La Strada |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Avanti |
| Model | L |
| Eerste registratie | 03/2010 |
| Kilometerstand | 191.056 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 88 kW (120 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.300 kg |
| Lengte in mm | 5.994 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
- Tekenen van slijtage door de jaren heen
- Schade aan lakwerk/folies door ouderdom in het dakgedeelte en de motorkap
- Herstelde ongevallenschade rechts achter de schuifdeur
- Vilten dakbekleding in het compartiment boven de cabine laat los
Schade
Locatie
Duitsland, Erfurt
Postcode: 99085
Afstand:
... km
Int no. #217964
Actief
La Strada Avanti L
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 13:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.