Int no. #224606
Actief
La Strada FLY
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 13:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | La Strada |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Andere serie |
| Model | FLY |
| Eerste registratie | 08/2000 |
| Kilometerstand | 242.908 km |
| Chassis | Renault |
| Motorvermogen in kW | 84 kW (114 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2799 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | L-601-DH |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.300 kg |
| Lengte in mm | 5.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, Menaam
Postcode: 9036NS
Afstand:
... km
Int no. #224606
Actief
La Strada FLY
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 13:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.