Int no. #228245
Actief
Directe aankoop mogelijk
Laika 2109H
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 10:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Laika |
| Categorie | Integraal |
| Model | 2109H |
| Eerste registratie | 05/2026 |
| Kilometerstand | 50 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.090 kg |
| Lengte in mm | 6.590 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen gebreken 18 inch aluminium omvormer, 2 KW zonnesysteem, lithium 320ah, buitendouche, buitengasaansluiting, elektrische luifel met LED Voertuig is nieuw zonder kenteken ...
Locatie
Duitsland, Rheine
Postcode: 48431
Afstand:
... km
Int no. #228245
Actief
Directe aankoop mogelijk
Laika 2109H
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 10:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Vrijgaveprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.