Int no. #218557
Actief
Laika 695X
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 14:35)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Laika |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 695X |
| Eerste registratie | 10/2009 |
| Kilometerstand | 50.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2402 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.850 kg |
| Lengte in mm | 7.297 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Ik heb de dakramen vervangen omdat ze al oud waren en een ervan lekte.
de startaccu is al oud en wordt binnenkort vervangen.
sommige krassen aan de buitenkant zijn nauwelijks zichtbaar door struiken en takken, maar ze zijn wel zichtbaar.
de uitloop van de vuilwatertank aan de keukenzijde zit goed vast, maar als je de schuif helemaal uittrekt om hem te legen, wiebelt de stang en kun je hem alleen weer sluiten door meerdere keren te proberen. waarschijnlijk is de starre verbinding tussen de trekhendel en de spoelklep kapot.
Locatie
Duitsland, Kaufbeuren
Postcode: 87600
Afstand:
... km
Int no. #218557
Actief
Laika 695X
Bezig met laden ...
(wo 29-04-2026, 14:35)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.