Int no. #217144
Actief
Laika Ecovip 5
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 10:03)
Beschikbaarheid: 27. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Laika |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Ecovip 5 |
| Eerste registratie | 01/1998 |
| Kilometerstand | 185.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 2.850 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Lichtmetalen velgen | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Lekkage rechtsboven, dak - gerepareerd
Aluminium gevelbekleding rechtsonder licht geschuurd
Locatie
Duitsland, 21035 Hamburg
Postcode: 21035
Afstand:
... km
Int no. #217144
Actief
Laika Ecovip 5
Bezig met laden ...
(di 28-04-2026, 10:03)
Beschikbaarheid: 27. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.