Int no. #222846
Actief
Laika Kreos 5010
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 15:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Laika |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Kreos 5010 |
| Eerste registratie | 07/2011 |
| Kilometerstand | 58.585 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 115 kW (156 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.250 kg |
| Lengte in mm | 7.390 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Vorige eigenaar had waterschade aan de linkerkant, is gerepareerd, helaas geen foto's beschikbaar, kleine lakschade aan het voordak, achterdeur rechts en motorkap.
Locatie
Duitsland, Bad Homburg
Postcode: 61348
Afstand:
... km
Int no. #222846
Actief
Laika Kreos 5010
Bezig met laden ...
(di 12-05-2026, 15:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.