Int no. #136503
Beëindigd
LMC Ducato
Einde veiling: do 25-09-2025, 15:27
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | LMC |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Ducato |
| Eerste registratie | 08/1996 |
| Kilometerstand | 145.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.200 kg |
| Lengte in mm | 5.552 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Het voertuig heeft gebruikssporen en kleine deukjes op de aluminium koof, maar deze hebben geen invloed op de dichtheid.
Schade
Locatie
Duitsland, Krefeld
Postcode: 47809
Afstand:
... km
Int no. #136503
Beëindigd
LMC Ducato
Einde veiling: do 25-09-2025, 15:27
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.