Int no. #193561
Actief
Directe aankoop mogelijk
LMC Liberty
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 09:51)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | LMC |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Liberty |
| Eerste registratie | 03/1994 |
| Kilometerstand | 187.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 70 kW (95 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 5.650 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Bad Abbach
Postcode: 93077
Afstand:
... km
Int no. #193561
Actief
Directe aankoop mogelijk
LMC Liberty
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 09:51)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.