De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
| Merk | LMC |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Liberty 560 |
| Eerste registratie | 10/2002 |
| Kilometerstand | 190.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.400 kg |
| Lengte in mm | 5.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Parkeerhulp | Camera |
| Deeltjesfilter |
- We hadden waterschade in de alkoof bij de vorige eigenaren, die is gerepareerd inclusief een nieuw raam in de alkoof.
- We hadden een kleine lekkage in het dak waar de satellietkabels naar binnen gaan, afgedicht en voor zover wij weten droog.
- We hebben de satellietschotel losgekoppeld omdat deze nooit werd gebruikt.
- Toiletspoeling afgekoppeld omdat er niet genoeg water uit kwam
- De lak op de motorkap bladdert een beetje af, er werd ons verteld dat dit een "Ducato ziekte" is, maar het stoorde ons ook niet
- Kleine deukjes rondom het voertuig, het is geen nieuw voertuig
- De luifel moet schoongemaakt worden
- Het net van de hordeur aan de onderkant is losgeraakt, maar daar hadden wij ook geen last van
- De autoradio werkt niet (maar we hebben hem niet laten nakijken om te zien wat het probleem is, we hebben een Bluetooth box aangesloten op onze mobiele telefoon)
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu