Int no. #227155
In onderhandeling
LMC Liberty Cruiser 721 G
Einde veiling: do 21-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | LMC |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Liberty Cruiser 721 G |
| Eerste registratie | 07/2013 |
| Kilometerstand | 110.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.310 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Knipperlicht links naar snelle cyclus alleen binnen, buiten normale functie.
Beddakluik geheel nieuw in 2026.
Toilet- en doucheluiken nieuw in 2025
Locatie
Duitsland, Barnstorf
Postcode: 49406
Afstand:
... km
Int no. #227155
In onderhandeling
LMC Liberty Cruiser 721 G
Einde veiling: do 21-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.