Int no. #223979
Koopkans
LMC Scandica 736 K
Deze veiling is verlopen (vr 15-05-2026, 15:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Caravan profiel
| Merk | LMC |
| Model | Scandica 736 K |
| Eerste registratie | 06/2012 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Mover / manoeuvreerhulp | Ja |
| APK geldig | Ja |
| APK geldig tot | 10/2026 |
| Lengte in mm | 9.490 mm |
| Banden hoofdset | Vierseizoenenbanden |
| Antislippenkoppeling | Ja |
| Parkeerplaats/dak airconditioner | Ja |
| Aantal slaapplaatsen | 6 |
Uitrusting
| Afvalwatertank | |
| Aantal gasflesaansluitingen | 2 |
| Oven | |
| Kombuis | |
| Disselbescherming | |
| Frans bed | |
| Douche | |
| Stapelbedden / Stapelbedden | |
| Fietsdrager | |
| Raam verduistering | |
| Vers water tank | |
| Vloerverwarming | |
| Gasverwarming | |
| Koelkast | |
| Luifel | |
| Aparte douche | |
| Stabiliteitssteunen | |
| TV / SAT-systeem | |
| Luifel | |
| WC |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Odelzhausen
Postcode: 85235
Afstand:
... km
Int no. #223979
Koopkans
LMC Scandica 736 K
Deze veiling is verlopen (vr 15-05-2026, 15:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.