Int no. #192449
Actief
LMC Style Lift 430 K
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:53)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Caravan profiel
| Merk | LMC |
| Model | Style Lift 430 K |
| Eerste registratie | 08/2021 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 1.700 kg |
| Mover / manoeuvreerhulp | Nee |
| APK geldig | Ja |
| APK geldig tot | 09/2027 |
| Lengte in mm | 6.834 mm |
| Banden hoofdset | Vierseizoenenbanden |
| Antislippenkoppeling | Ja |
| Parkeerplaats/dak airconditioner | Nee |
| Aantal slaapplaatsen | 6 |
Uitrusting
| Afvalwatertank | |
| ATC / antislipsysteem | |
| Oploopremsysteem | |
| Kombuis | |
| Disselbescherming | |
| Stapelbedden / Stapelbedden | |
| Raam verduistering | |
| Vers water tank | |
| Gasverwarming | |
| GVK dak | |
| Hefbed | |
| Koelkast | |
| Stabiliteitssteunen | |
| Luifel | |
| WC |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Klein deukje linksvoor, bies rechtsachter verbogen, kleine gebruikssporen aan de binnenkant
Locatie
Duitsland, Rutesheim
Postcode: 71277
Afstand:
... km
Int no. #192449
Actief
LMC Style Lift 430 K
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 11:53)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.