Int no. #24202
Verkocht
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Einde veiling: di 02-04-2024, 16:01
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | LMC |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Tourer 64 / 4.25 t |
| Eerste registratie | 04/2012 |
| Kilometerstand | 140.250 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 109 kW (148 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Milieu badge | 4 (Groen) |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.250 kg |
| Lengte in mm | 6.358 mm |
| Breedte in mm | 2.050 mm |
| Hoogte in mm | 2.650 mm |
| Identificatienummer voertuig | ***************** |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Staat van de belangrijkste set banden (beoordeling) | goed |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
| Staat van tweede set banden (beoordeling) | slecht |
Uitrusting
| ABS | |
| Airbag voor voorpassagier | |
| Airbag voor bestuurder | |
| Afneembare trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Hill Start Assist | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Bekleding | Stof |
| Radio en geluid | Apple CarPlay |
| Koplampen | Dagrijverlichting |
| Stuurbekrachtiging | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Defecte vloer voor de tafel
Defect verduisteringsrolgordijn op de schuifdeur
De draad van de hor op de schuifdeur is gescheurd, nieuwe draadrol beschikbaar
Een gasvlam op de kookplaat werkt maar op halve kracht
Sporen van gebruik in overeenstemming met leeftijd
Schade
Locatie
Duitsland, Pulheim
Postcode: 50259
Afstand:
... km
Int no. #24202
Verkocht
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Einde veiling: di 02-04-2024, 16:01
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.