Int no. #44957
Actief
Directe aankoop mogelijk
Malibu I 441 LE
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Malibu |
| Categorie | Integraal |
| Model | I 441 LE |
| Eerste registratie | 02/2021 |
| Kilometerstand | 47.901 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.675 mm |
Uitrusting
| ABS | |
| Airbag voor voorpassagier | |
| Airbag voor bestuurder | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Bekleding | Stof |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Koplampen | Dagrijverlichting |
| Stuurbekrachtiging | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Borken
Postcode: 46325
Afstand:
... km
Int no. #44957
Actief
Directe aankoop mogelijk
Malibu I 441 LE
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.