Int no. #200581
Actief
McLouis MC2-73G
Bezig met laden ...
(ma 30-03-2026, 16:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | McLouis |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | MC2-73G |
| Eerste registratie | 06/2015 |
| Kilometerstand | 86.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | T-567-PR |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.380 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Geluidssysteem |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, Andijk
Postcode: 1619CJ
Afstand:
... km
Int no. #200581
Actief
McLouis MC2-73G
Bezig met laden ...
(ma 30-03-2026, 16:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.