Int no. #217547
Koopkans
MegaMobil Family 640
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 13:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | MegaMobil |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Family 640 |
| Eerste registratie | 08/2022 |
| Kilometerstand | 53.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motorvermogen in kW | 121 kW (165 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.200 kg |
| Lengte in mm | 6.360 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geschilderde bumperhoek links en rechts lichte spanningsscheurtjes in de lak
Locatie
Duitsland, Overath
Postcode: 51491
Afstand:
... km
Int no. #217547
Koopkans
MegaMobil Family 640
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 13:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.