Int no. #224805
Actief
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | MegaMobil |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Mega Mobil Lounge |
| Eerste registratie | 09/2021 |
| Kilometerstand | 45.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motorvermogen in kW | 121 kW (165 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.200 kg |
| Lengte in mm | 6.200 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lichtsensor | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Enkele krassen op de velg en aan de rechterkant door struiken. Passagiersstoel is verwijderd.
Locatie
Duitsland, Welztow
Postcode: 03119
Afstand:
... km
Int no. #224805
Actief
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:39)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.