Int no. #206840
Koopkans
MegaMobil Sport 640
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | MegaMobil |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Sport 640 |
| Eerste registratie | 03/2023 |
| Kilometerstand | 10.060 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 121 kW (165 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.200 kg |
| Lengte in mm | 6.400 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Dresden
Postcode: 01217
Afstand:
... km
Int no. #206840
Koopkans
MegaMobil Sport 640
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:57)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.