Int no. #219044
Actief
Mercedes-Benz Marco Polo Edition AMG-Line
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Mercedes-Benz |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Marco Polo |
| Model | Edition AMG-Line |
| Eerste registratie | 05/2020 |
| Kilometerstand | 86.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 140 kW (190 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1950 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 5.140 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Bluetooth |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Kleine krasjes op de bumper rechtsvoor en rechtsachter
Info hier:
https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/mercedes-benz-v250-marco-polo-kueche-led-ahk-acc-markise-leder/3371212056-220-1376?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android
Schade
Locatie
Duitsland, Nordkirchen
Postcode: 59394
Afstand:
... km
Int no. #219044
Actief
Mercedes-Benz Marco Polo Edition AMG-Line
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.