Int no. #226389
Koopkans
Mercedes-Benz Vito
Deze veiling is verlopen (do 21-05-2026, 15:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Mercedes-Benz |
| Categorie | Van |
| Serie | Andere serie |
| Model | Vito |
| Eerste registratie | 03/2015 |
| Kilometerstand | 158.500 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 105 kW (143 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2143 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.050 kg |
| Lengte in mm | 5.140 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Steenschilfers motorkap
Normale krassen
Schade
Locatie
Duitsland, Adendorf
Postcode: 21365
Afstand:
... km
Int no. #226389
Koopkans
Mercedes-Benz Vito
Deze veiling is verlopen (do 21-05-2026, 15:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.