Int no. #225770
In onderhandeling
Miller Colorado
Einde veiling: ma 18-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Miller |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Colorado |
| Model | Colorado |
| Eerste registratie | 06/2023 |
| Kilometerstand | 20.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Volledig uitgerust satellietsysteem 2xklimaat luchtvering
Locatie
Duitsland, Hamburg
Postcode: 22179
Afstand:
... km
Int no. #225770
In onderhandeling
Miller Colorado
Einde veiling: ma 18-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.