Int no. #206573
Actief
Directe aankoop mogelijk
Miller Miller
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Miller |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Andere serie |
| Model | Miller |
| Eerste registratie | 12/2009 |
| Kilometerstand | 168.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.950 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Normale gebruikssporen
Locatie
Duitsland, Grambow
Postcode: 17322
Afstand:
... km
Int no. #206573
Actief
Directe aankoop mogelijk
Miller Miller
Bezig met laden ...
(vr 03-04-2026, 16:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.